Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Ve Nakliyesi

Ofis taşıma firmamız nakliye sektöründeki deneyimlerini müşteri talepleri ile birleştiren ve bu sayede başarılı çalışmalara imza atarak her başarılı çalışma sonunda takdir ile karşılanan firmamız, ofis nakliyesi hizmetleri konusunda da faaliyetlerine devam etmektedir.

şehirler arası nakliyat

Akhisar Ofis Taşımacılığı

İşletmemiz prensipleri gereği ,taşınması talep edilen ofise ait eşya ya da malzeme ayrımı yapmamaktadır. Taşıma işlemine tabi tutulacak eşyalar, ister mobilya grubu olsun, ister ise elektronik eşya sınıfına dahil olsun, tüm eşyalar aynı titiz çalışmalarımız ile nakliye hizmetlerimizde yer almaktadır.

İşletmemizin yerine getirdiği Akhisar ofis taşıma hizmetleri, aşağıda belirttiğimiz işlem basamakları ile gerçekleşmektedir. Öncelikli olarak ofisinize bir personel gelerek, tüm eşya gruplarına yönelik keşif çalışması yapmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşya cinslerinin, durumlarının ve taşıma usullerinin belirlenmesidir.

Ofis Taşıma Hizmetleri Sunumu

Eşyalarınız belirlendikten sonra, başta sökümü yapılacak mobilya grupları ile bilgisayar ve televizyon gibi elektronik eşyalara yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. Sökülen her bir malzeme, itina ile uygun nitelikteki kolilere konulmakta ya da yine uygun nitelikte malzemeler ile ambalajlanmaktadır. Yapacağımız uygulamalar, eşyalarınızın hasar görmesini kesinlik ile engelleyecektir.

Tüm eşya grupları itina ile nakliye aracına yüklenecek ve aynı itina ile araçtan indirilerek yeni adreslerinde tekrar kurulum işlemine tabi tutulacak ve neticede faal olarak size teslim edilecektir. İşletmemizin sunduğu ofis taşıma hizmetleri, garanti kapsamında gerçekleştirilen, seri nakliye anlayışı ve ekonomik bedeller ile bütünleşen, kaliteli bir taşımacılık anlayışını ifade etmektedir.